nemáte naištalovaný flash player
NÁŠ KAPITÁN S ĎALŠOU TROFEJOU



Na jubilejnom 5. ročníku Európskeho pohára Masters v českom Kladne mal slovenský hokejbal opäť dvojnásobné zastúpenie vďaka Teamu Slovakia a Old Boys Slovakia. Zatiaľ, čo „starí chlapci“ skončili po smolnom zápase svoju turnajovú púť už vo štvrťfinále, ich slovenskí kolegovia zvládli všetky stretnutia vrátane toho finálového. Po výhre nad favorizovaným Kladnom sa napokon Team Slovakia tešil z celkového prvenstva. 
Vo víťaznom tíme sa predstavil aj náš kapitán Jozef Minárik, ktorý tak po titule majstra sveta získal v krátkom čase ďalšiu trofej.
 


2017-09-11 19:52:43
TABUĽKA PO ZÁKLADNEJ ČASTI:

1.  P. Bystrica           26    21    0     1     4      99:51     64  
2.  Vrútky   26  18   1   3   4  100:55   59
3.  Skalica   26  17    1    2    6  109:69    55
4.  Kežmarok   26  15   3   1   7    92:61   52
5.  Jokerit   26   15   1    1    9    99:72    48
6.  LG Bratislava   26  15   1   1   9    99:66   48
7.  Svidník   26  12   2   1   11    89:93   41
8.  Martin   26    10   5   0  11    86:74   40
9.  Ružinov   26   9   1   3  13    69:83   32
10.  Pruské   26   7   2    4  13    68:84    29
11.  Nitra   26   9   0   1  16    74:91   28 
12.  Diaková   26   6    3    1  14    57:86   25  
13.   Třinec   26   5    0    2   19    45:114    17 
14.  Košice   26   2   1   0  23   59:116    8

VÝSLEDKY JEDNOTLIVÝCH ZÁPASOV:

Kolo   Domáci                          Hostia                   Skóre 
  1. LG ABhokej Bratislava Hokejmarket Skalica     5:2
  2. Kometa Vrútky LG ABhokej Bratislava     8:2
  3. LG ABhokej Bratislava ŠK 98 Pruské      2:1
  4. HBK Diaková  LG ABhokej Bratislava     1:5
  5. Jokerit Petržalka LG ABhokej Bratislava      3:5
  6.  LG ABhokej Bratislava Považská Bystrica     1:6
  7. LG ABhokej Bratislava MŠK Kežmarok     1:2
  8. LG ABhokej Bratislava  HBC Košice     9:3
  9. LG ABhokej Bratislava Nitrianski Rytieri      9:3
 10. Enviform Třinec  LG ABhokej Bratislava      4:6
 11. Lion Svidník LG ABhokej Bratislava     3:6
 12. ŠKB Martin LG ABhokej Bratislava     1:2
 13. ŠHBK Ružinov  LG ABhokej Bratislava  4:5 pp  
 14. Hokejmarket Skalica  LG ABhokej Bratislava      4:0
 15. LG ABhokej Bratislava  Kometa Vrútky      1:3
 16. ŠK 98 Pruské LG ABhokej Bratislava     0:7
 17. LG ABhokej Bratislava  HBK Diaková      3:0
 18. LG ABhokej Bratislava  Jokerit Petržalka      1:4
 19. Považská Bystrica  LG ABhokej Bratislava     2:1
 20. MŠK Kežmarok LG ABhokej Bratislava     3:2
 21. HBC Košice  LG ABhokej Bratislava      2:4
 22. Nitrianski Rytieri  LG ABhokej Bratislava     0:5
 23. LG ABhokej Bratislava  Enviform Třinec      2:3
 24. LG ABhokej Bratislava Lion Svidník      6:0
 25. LG ABhokej Bratislava ŠKB Martin   2:3 pp
 26. LG ABhokej Bratislava ŠHBK Ružinov     7:1
                                                                                                                                           










                       

  

 
© 2006-2010 Všetky práva vyhradené. LG TPS BRATISLAVA
Web design & code: PEGOS DESIGN