nemáte naištalovaný flash player
EXTRALIGA VYLOSOVANÁ, ZAČÍNAME NA IHRISKU SKALICE




Nová sezóna 2014/15 pozná svoj program zápasov. Čaká nás naozaj náročný úvod, v prvom kole sa predstavíme na horúcej pôde v Skalici, potom nastúpime doma proti Jokeritu a následne sa predstavíme u majstra v Nitre. "V podstate to jedno s kým hráme prvé zápasy, možno budeme trochu v nevýhode oproti Nitre a Skalici, lebo týždeň pred ligou budú na svetovom pohári, kde sa budú konfrontovať s najlepšími celkami v európe, čiže ich herné tempo bude niekde inde. Pri vyrovnanosti našej ligy sa ťažko hovorí o nejakom lepšom či slabšom súperovi, takže žreb nejak neriešim, mne osobne to je jedno," povedal nám k vyžrebovaniu Marek Kanich. Zbierať body však musíme od samého začiatku, preto veríme, že nám štart do sezóny vyjde na výbornú.

Kolo     Dátum                                   Doma - Vonku                                                        
1. 6.9. 2014  Hokejmarket Skalica  - LG AZhokej Bratislava 
2. 13.9. 2014  LG AZhokej Bratislava - Jokerit Petržalka
3. 20.9.2014  Nitrianski Rytieri Nitra - LG AZhokej Bratislava
4. 27.9.2014  LG AZhokej Bratislava  - HBK Nové Zámky
5. 4.10.2014  Kometa Vrútky -  LG AZhokej Bratislava
6. 5.10.2014  Imperial Vitamins  Martin - LG AZhokej Bratislava  
7. 25.10.2014 (posunuté)        LG AZhokej Bratislava - ŠHBK Ružinov
8. 18.10.2014 - dvojkolo    LG AZhokej Bratislava -  Lion Svidník
9. 19.10.2014 - dvojkolo  LG AZhokej Bratislava -  MŠK Mimisolar Kežmarok  
10. 1.11.2014  LG AZhokej Bratislava - ŠK 98 Pruské
11. 8.11.2014  Protef Považská Bystrica - LG AZhokej Bratislava
12. 15.11.2014  LG AZhokej Bratislava -  Hokejmarket Skalica
13. 22.11.2014  Jokerit Petržalka -  LG AZhokej Bratislava
14. 29.11.2014  LG AZhokej Bratislava - Nitrianski Rytieri Nitra
15. 6.12.2014  HBK Nové Zámky - LG AZhokej Bratislava
16. 28.2.2015 - dvojkolo  LG AZhokej Bratislava - Kometa Vrútky
17. 1.3.2015 - dvojkolo  LG AZhokej Bratislava -  Imperial Vitamins Martin
18. 7.3.2015  ŠHBK Ružinov - LG AZhokej Bratislava
19. 14.3.2015 - dvojkolo  Lion Svidník - LG AZhokej Bratislava
20. 15.3.2015 - dvojkolo  MŠK Kežmarok - LG AZhokej Bratislava
21. 21.3.2015  ŠK 98 Pruské -  LG AZhokej Bratislava
22. 28.3.2015  LG AZhokej Bratislava - Protef Považská Bystrica


2014-10-28 13:10:40
TABUĽKA PO ZÁKLADNEJ ČASTI:

1.  P. Bystrica           26    21    0     1     4      99:51     64  
2.  Vrútky   26  18   1   3   4  100:55   59
3.  Skalica   26  17    1    2    6  109:69    55
4.  Kežmarok   26  15   3   1   7    92:61   52
5.  Jokerit   26   15   1    1    9    99:72    48
6.  LG Bratislava   26  15   1   1   9    99:66   48
7.  Svidník   26  12   2   1   11    89:93   41
8.  Martin   26    10   5   0  11    86:74   40
9.  Ružinov   26   9   1   3  13    69:83   32
10.  Pruské   26   7   2    4  13    68:84    29
11.  Nitra   26   9   0   1  16    74:91   28 
12.  Diaková   26   6    3    1  14    57:86   25  
13.   Třinec   26   5    0    2   19    45:114    17 
14.  Košice   26   2   1   0  23   59:116    8

VÝSLEDKY JEDNOTLIVÝCH ZÁPASOV:

Kolo   Domáci                          Hostia                   Skóre 
  1. LG ABhokej Bratislava Hokejmarket Skalica     5:2
  2. Kometa Vrútky LG ABhokej Bratislava     8:2
  3. LG ABhokej Bratislava ŠK 98 Pruské      2:1
  4. HBK Diaková  LG ABhokej Bratislava     1:5
  5. Jokerit Petržalka LG ABhokej Bratislava      3:5
  6.  LG ABhokej Bratislava Považská Bystrica     1:6
  7. LG ABhokej Bratislava MŠK Kežmarok     1:2
  8. LG ABhokej Bratislava  HBC Košice     9:3
  9. LG ABhokej Bratislava Nitrianski Rytieri      9:3
 10. Enviform Třinec  LG ABhokej Bratislava      4:6
 11. Lion Svidník LG ABhokej Bratislava     3:6
 12. ŠKB Martin LG ABhokej Bratislava     1:2
 13. ŠHBK Ružinov  LG ABhokej Bratislava  4:5 pp  
 14. Hokejmarket Skalica  LG ABhokej Bratislava      4:0
 15. LG ABhokej Bratislava  Kometa Vrútky      1:3
 16. ŠK 98 Pruské LG ABhokej Bratislava     0:7
 17. LG ABhokej Bratislava  HBK Diaková      3:0
 18. LG ABhokej Bratislava  Jokerit Petržalka      1:4
 19. Považská Bystrica  LG ABhokej Bratislava     2:1
 20. MŠK Kežmarok LG ABhokej Bratislava     3:2
 21. HBC Košice  LG ABhokej Bratislava      2:4
 22. Nitrianski Rytieri  LG ABhokej Bratislava     0:5
 23. LG ABhokej Bratislava  Enviform Třinec      2:3
 24. LG ABhokej Bratislava Lion Svidník      6:0
 25. LG ABhokej Bratislava ŠKB Martin   2:3 pp
 26. LG ABhokej Bratislava ŠHBK Ružinov     7:1
                                                                                                                                           










                       

  

 
© 2006-2010 Všetky práva vyhradené. LG TPS BRATISLAVA
Web design & code: PEGOS DESIGN