nemáte naištalovaný flash player
LG ZLATOPKOPKY OBHÁJILI TITUL !

                                               
V Žiline sa desať ženských výberov pobilo o titul majstra Slovenska. Titul obhajovali naše dievčatá a my im môžme po víkende opäť poblahoželať, pretože ako jediné zostali neporazené!
Výsledky:

ŽHK Poprad – ŠK Hogo Žilina 5: 0 (1:0,4:0)
Ajeto Martin – Rebels 5: 0 (1:0,4:0)
N-Sport Zvolen – ŽHK Iskra Banská Bystrica 1: 0 (1:0,0:0)
LG Zlatokopky Bratislava – ŠK 98 Pruské 5: 0 (3:0,2:0)
Góly: Veličková, Herichová, Kapustová, Celárová, Tomčíková
ŠK Hogo Žilina – Ajeto Martin 0: 4 (0:2,0:2)
ŽHK 2000 Šarišanka Prešov – ŽHK Poprad 2: 1 (0:0,2:1)
ŽHK Iskra Banská Bystrica – LG Zlatokopky Bratislava 0: 5 (0:2,0:3)
Góly: Veličková, Pravlíková, Jurčová, Kvaková, Celárová
HC Osy Spišská Nová Ves – N-Sport Zvolen 2: 0 (2:0,0:0)
Ajeto Martin – ŽHK 2000 Šarišanka Prešov 4: 0 (3:0,1:0)
Rebels – ŠK Hogo Žilina 3: 0 (0:0,3:0)
LG Zlatokopky Bratislava – HC Osy Spišská Nová Ves 3: 2 (1:1,2:1)
Góly: Herichová, Celárová, Kapustová
ŠK 98 Pruské – ŽHK Iskra Banská Bystrica 2: 0 (2:0,0:0)
ŽHK 2000 Šarišanka Prešov – Rebels 2: 0 (1:0,1:0)
ŽHK Poprad – Ajeto Martin 1: 2 (0:1,1:1)
HC Osy Spišská Nová Ves – ŠK 98 Pruské 1: 1 (0:0,1:1)
N-Sport Zvolen – LG Zlatokopky Bratislava 0: 1 (0:0,0:1)
Gól: Kapustová
Rebels – ŽHK Poprad 0: 3 (0:0,0:3)
ŠK Hogo Žilina – ŽHK 2000 Šarišanka Prešov 1: 2 (0:1,1:1)
ŠK 98 Pruské – N-Sport Zvolen 1: 0 (0:0,1:0)
ŽHK Iskra Banská Bystrica – HC Osy Spišská Nová Ves 2: 4 (1:4,1:0)

TABUĽKA SKUPINA A
1. LG Zlatokopky Bratislava 4 4 0 0 14: 2 8
2. HC Osy Spišská Nová Ves 4 2 1 1 9: 6 5
3. ŠK 98 Pruské 4 2 1 1 4: 6 5
4. N-Sport Zvolen 4 1 0 3 1: 4 2 
5. ŽHK Iskra Banská Bystrica 4 0 0 4 2:12 0

TABUĽKA SKUPINA B
1. Ajeto Martin 4 4 0 0 15: 1 8
2. ŽHK 2000 Šarišanka Prešov 4 3 0 1 6: 6 6
3. ŽHK Poprad 4 2 0 2 10: 4 4
4. Rebels 4 1 0 3 3:10 2
5. ŠK Hogo Žilina 4 0 0 4 1:14 0

 O 7. – 10. miesto
N-Sport Zvolen – ŠK Hogo Žilina 1: 0 (1:0,0:0)

Rebels – ŽHK Iskra Banská Bystrica 2: 1sn (1:1,0:0-1:0) 
Štvrťfinále
HC Osy Spišská Nová Ves – ŽHK Poprad 1: 3 (1:1,0:2)

ŽHK 2000 Šarišanka Prešov – ŠK 98 Pruské 1: 0 (1:0,0:0)
Semifinále
Ajeto Martin – ŽHK Poprad 1: 0 (1:0,0:0)

LG Zlatokopky Bratislava – ŽHK 2000 Šarišanka Prešov 4: 0 (2:0,2:0) 
Góly: Kvaková 2, Sergina, Veličková
O 9. miesto
ŠK Hogo Žilina – ŽHK Iskra Banská Bystrica 2: 0 (1:0,1:0)
O 7. miesto
N-Sport Zvolen – Rebels 1: 2 (1:0,0:1-0:1)
O 5. miesto
HC Osy Spišská Nová Ves – ŠK 98 Pruské 3: 1 (1:0,2:1) 
Góly: Turcsányiová, Ihnaťová, Nováková – K. Behancová
O 3. miesto
ŽHK Poprad – ŽHK 2000 Šarišanka Prešov 1: 0 (1:0,0:0)
Finále
LG Zlatokopky Bratislava – Ajeto Martin 2: 1 (1:1,1:0)
Góly: Jurčová, Pravlíková – Pavlovičová 

Konečné poradie:
1. LG Zlatokopky Bratislava 
2. Ajeto Martin
3. ŽHK Poprad
4. ŽHK 2000 Šarišanka Prešov 
5. HC Osy Spišská Nová Ves
6 ŠK 98 Pruské
7. Rebels
8. N-Sport Zvolen
9. ŠK Hogo Žilina
10. ŽHK Iskra Banská Bystrica

Individuálne ocenenia:
LG Zlatokopky Bratislava Monika Kvaková za krásu
Ajeto Martin Petra Pavlovičová za perfektný herný prejav
ŽHK Poprad Anna Džurňáková za všetko, čo robí pre hokejbal
ŽHK 2000 Šarišanka Prešov Martina Stašová za bojovnosť a všestrannosť
HC Osy Spišská Nová Ves Barbora Kežmarská za aktívny prístup k povinnostiam
ŠK 98 Pruské Michaela Šponiarová za zodpovedný prístup k povinnostiam
Rebels Jarmila Klempová za pozitívnu energiu v družstve
N-Sport Zvolen Barbora Trenčanová za všetko, za prínos v hokejbale
ŠK Hogo Žilina Nataša Močková za všetko, čo robí pre hokejbal
ŽHK Iskra Banská Bystrica Nikola Kaliská za výkon a oporu celému družstvu

Najlepšia brankárka Daniela Zuziaková (Ajeto Martin)
Najlepšia obrankyňa Petra Országhová (ŽHK Poprad)
Najlepšia útočníčka Martina Veličková (LG Zlatokopky Bratislava)
Najproduktívnejšia hráčka Martina Muchová (HC Osy Spišská Nová Ves)
Cena Fair play Lenka Bartošová usporiadateľka
Miss podujatia Lenka Bartošová usporiadateľka
Cena Zemky Katarína Drličková Rebels


2011-10-26 12:44:09
TABUĽKA PO ZÁKLADNEJ ČASTI:

1.  P. Bystrica           26    21    0     1     4      99:51     64  
2.  Vrútky   26  18   1   3   4  100:55   59
3.  Skalica   26  17    1    2    6  109:69    55
4.  Kežmarok   26  15   3   1   7    92:61   52
5.  Jokerit   26   15   1    1    9    99:72    48
6.  LG Bratislava   26  15   1   1   9    99:66   48
7.  Svidník   26  12   2   1   11    89:93   41
8.  Martin   26    10   5   0  11    86:74   40
9.  Ružinov   26   9   1   3  13    69:83   32
10.  Pruské   26   7   2    4  13    68:84    29
11.  Nitra   26   9   0   1  16    74:91   28 
12.  Diaková   26   6    3    1  14    57:86   25  
13.   Třinec   26   5    0    2   19    45:114    17 
14.  Košice   26   2   1   0  23   59:116    8

VÝSLEDKY JEDNOTLIVÝCH ZÁPASOV:

Kolo   Domáci                          Hostia                   Skóre 
  1. LG ABhokej Bratislava Hokejmarket Skalica     5:2
  2. Kometa Vrútky LG ABhokej Bratislava     8:2
  3. LG ABhokej Bratislava ŠK 98 Pruské      2:1
  4. HBK Diaková  LG ABhokej Bratislava     1:5
  5. Jokerit Petržalka LG ABhokej Bratislava      3:5
  6.  LG ABhokej Bratislava Považská Bystrica     1:6
  7. LG ABhokej Bratislava MŠK Kežmarok     1:2
  8. LG ABhokej Bratislava  HBC Košice     9:3
  9. LG ABhokej Bratislava Nitrianski Rytieri      9:3
 10. Enviform Třinec  LG ABhokej Bratislava      4:6
 11. Lion Svidník LG ABhokej Bratislava     3:6
 12. ŠKB Martin LG ABhokej Bratislava     1:2
 13. ŠHBK Ružinov  LG ABhokej Bratislava  4:5 pp  
 14. Hokejmarket Skalica  LG ABhokej Bratislava      4:0
 15. LG ABhokej Bratislava  Kometa Vrútky      1:3
 16. ŠK 98 Pruské LG ABhokej Bratislava     0:7
 17. LG ABhokej Bratislava  HBK Diaková      3:0
 18. LG ABhokej Bratislava  Jokerit Petržalka      1:4
 19. Považská Bystrica  LG ABhokej Bratislava     2:1
 20. MŠK Kežmarok LG ABhokej Bratislava     3:2
 21. HBC Košice  LG ABhokej Bratislava      2:4
 22. Nitrianski Rytieri  LG ABhokej Bratislava     0:5
 23. LG ABhokej Bratislava  Enviform Třinec      2:3
 24. LG ABhokej Bratislava Lion Svidník      6:0
 25. LG ABhokej Bratislava ŠKB Martin   2:3 pp
 26. LG ABhokej Bratislava ŠHBK Ružinov     7:1
                                                                                                                                           










                       

  

 
© 2006-2010 Všetky práva vyhradené. LG TPS BRATISLAVA
Web design & code: PEGOS DESIGN