nemáte naištalovaný flash player
X MASS GAME JEDNOZNAČNE PRE ČERVENÝCH !!!

TEAM CASEY - LG TPS BRATISLAVA   4:11
(1:3,  2:4,  1:4)

Góly:  MISKO (Erik), VIDA (Šálka, Cigi), ERINO 2 (Vida, Zemeš) - MIFO (Ondrušek, Vargi), VARGI (Ondrušek), KACHNA (Strapo, Vaverčák), STRAPO (Vargi), KACHNA (Strapo), VARGI (Kachna), KACHNA (Vargi), STRAPO (Ondrušek, Pampi), STRAPO (Kachna, Vavro), VELO (s), MULLER (Vargi)

Vylúčení 0:1, Presilovky 1:0, Oslabenia 0:0
Rozhodoval: A. Melíšek, 14 403 divákov!

Team CASEY: Cico, Miško, Erino, Drago, Raro, Vida, Zemák, Sisko, Šalo, Hruška, Cigi, Kalis, Náplava (THC)
LG TPS: Muller, Mydla, Kanich, Runák, Strapák, Abrahám, Velčický, Varga, Ondrušek, Vavro, Sedláček, Vaverčák, Hrabárik, Kalis, Náplava (THC)

Dlhoočakávaný zápas snov, zlatý klinec roku 2010, šláger šlágrov... Aj takto hovorili o vianočnom zápase úradujúceho majstra svetové médiá. Tých sa na zápas akreditovalo celkovo 27. Okrem domácich to boli svetoznáme CNN, BBC, ESPN, EUROSPORT, AL JAZEERA či RAI UNO. Samotné úvodné buly začalo s malým oneskorením. 14 tisíc fans sa tlačilo do areálu, usporiadatelia mali plné ruky práce. Predrať cez  nich  sa nedarilo Erikovi s Dragom, po ich príchode sa mohlo začať hrať. Hralo sa však iba pár sekúnd, hneď po buly totiž fanúšikovia Casey zahádzali plochu konfetami a 20 minút sa upratovala hracia plocha. Po ich odprataní rozhodca Melíšek uznal terén za spôsobilý a konečne sa začalo hrať. Prvý gól strelili hráči LG, keď spoluprácu Robka s Vargim dotiahol Mifo, hneď po góle sa presadil Vargi a bol 0:2. Hráči v bielom svoje šance nevyužili, skvelými zákrokmi sa o to postaral Lukáš, ktorý dvíhal hladinu adrenlínu všetkým útočníkom Casey. Na Miškovu bombu od modrej však bol prikrátky a súper bol späť v zápase. LG však nedopustilo drámu a Kachna opäť určil vývoj zápasu tretím zásahom. Týmto pomerom sa skončila prvá tretina. O pitný režim hráčov LG sa staral Tomáš v spolupráci so sponzorom tohto zápasu. Iontové nápoje hráčom dodávali vinárske závody Rača, čo s veľkou chuťou kvitoval najmä Vargi, ktorý čerpal síl po každom striedaní a išlo mu to veru k duhu. Bol to totiž jeho zápas a takmer všetci skauti na tribúnach si do notesov písali číslo 10. V druhej tretine znova dominovali hráči LG. Postupne zvyšovali náskok a hráči Casey sa snažili zastaviť tento gólový vodopád aj nešportovými praktikami. Počas druhej tretiny sa spoza fanúšikov predral na striedačku aj gólman Kalis, ktorý bol po krátkej stáži v bránke LG dodatočne dopísaný na súpisku súpera a brankári sa menili. Lukáš šiel do hry a po dvoch bravúrach gólmana Casey, ktorý však už strážil svätyňu LG musel aj Erik uznať, že v gólmanoch to nebolo. Na rad teda prišla druhá varianta. Súper 50 €urovým úplatkom vyzval hlavného rozhodcu, aby niečo spravil. Voľba padla samozrejme na Vargiho, ktorý sa porúčal na 2 minúty. Casey síce presilovku využil, do poslednej časti hry však vstupoval s negatívnym skóre 3:7. V tretej tretine už hra mala jednoznačný priebeh. Kalis inkasoval štyrikrát, v nájazdoch ho dvakrát identicky vycvičil Strapo. To mohol urobiť aj Kachna, keď sa skvele individuálne presadil, obišiel aj vybehnuvšieho gólmana, no na spôsob zakončenia by som musel použiť veľmi vulgárne slová. Na druhej strane sa presadil opäť Erik, no posledné slovo mal Janko Muller, ktorý so sirénou uzavrel konečné skóre. To už areál opustili všetci fanúškovia Casey, ktorý sa nemohli pozerať na potupnú prehru svojich miláčikov. Toľko k zápasu. V skutočnosti však na ihrisku išlo o zábavu, víťaz zápasu bol vzhľadom na okolnosti asi jasný. Hráči Casey však ukázali, že hokejbal hrať nezabudli a ukázali niekoľko skvelých akcií, ktoré potešili každého fanúšika hokejbalu. Klobúk dolu pred individuálnym umením, ktoré predviedli. Po zápase sa v šatni podávalo pečené prasiatko, kto nebol, môže iba ľutovať. Majster má teda rozlúčku so starým rokom za sebou. Spoločne si zaželajme, aby sa v podobnej pohode niesol aj zvyšok sezóny. Aby sme na jej konci mohli opäť posedieť v takejto príjemnej a radostnej atmosfére. LG TPS BRATSILAVA  týmto želá všetkým svojim priaznivcom, priateľom  a sponzorom klubu spokojné a šťastné Vianoce a rovnako tak úspešný vstup do nového roku 2011.
Na záver ešte hráči zápasu podľa novinárov: Antl - Varga